Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Komplekts

Relax

Kafijas Komplekts Komplekta galvenais mērķis ir mudināt uz attiecībām. Tā mērķis ir atjaunot mūsdienu kafijas dzeršanas tradīcijas mūsdienu straujajā pasaulē. Rūpnieciskā betona un smalkā porcelāna ansamblis rada neparastu kontrastu, un dažādās faktūras izceļ viena otru. Komplekta attiecības nostiprinošais mērķis izpaužas kā priekšmetu papildinošās formas. Tā kā krūzes nevar stāvēt pašas par sevi, tikai ievietojot to kopīgajā paplātē, kafijas komplekts mudina cilvēkus sarunāties savā starpā, kamēr kafija.

Projekta nosaukums : Relax, Dizaineru vārds : Rebeka Pakozdi, Klienta vārds : Pakozdi.

Relax Kafijas Komplekts

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.