Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

pleasure

Restorāns Prieks nodzīvot mākslas dzīvi. Pagarināšana un turpināšana. Caur griestu formu un grīdas izstiepumu paplašināšanu un to pastāvīgo kontūru viļņošanos, kas šeit iet taisni vai aizēno, atspoguļojot darbības spēku, kas aptver dzīves virsotnes un ielejas. Kamēr slāņainā gaisotne ieplūst un veidojas morfās, skaistuma attēli tiek uzburti telpā. Kosmosa kabīnei jābūt plūstošai un caurspīdīgai, vienlaikus saglabājot dažādu nodalījumu sadalījumu. Ar nevainojamu telpas sakārtošanu privātums var pastāvēt nodalījumos.

Projekta nosaukums : pleasure, Dizaineru vārds : Yu-Wen Chiu (Vita), Klienta vārds : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restorāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.