Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

pleasure

Restorāns Prieks nodzīvot mākslas dzīvi. Pagarināšana un turpināšana. Caur griestu formu un grīdas izstiepumu paplašināšanu un to pastāvīgo kontūru viļņošanos, kas šeit iet taisni vai aizēno, atspoguļojot darbības spēku, kas aptver dzīves virsotnes un ielejas. Kamēr slāņainā gaisotne ieplūst un veidojas morfās, skaistuma attēli tiek uzburti telpā. Kosmosa kabīnei jābūt plūstošai un caurspīdīgai, vienlaikus saglabājot dažādu nodalījumu sadalījumu. Ar nevainojamu telpas sakārtošanu privātums var pastāvēt nodalījumos.

Projekta nosaukums : pleasure, Dizaineru vārds : Yu-Wen Chiu (Vita), Klienta vārds : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restorāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.