Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elastīgs Birojs

Suivez le guide

Elastīgs Birojs Šī koncepcija tika izstrādāta dizaina konkursam, kuru organizēja Rietumflandrijas province. Uzdevums bija aizpildīt lielu tukšu vietu, kas atrodas vairāku biroju vidū, ar mēbelēm, kur lietotāji varēja pulcēties. Suivez le ceļvedis ir 7 saplākšņa apjoma sērija, kurā lietotājs var veikt citas darbības. Viņi var viegli mainīt katras kastes atrašanās vietu atbilstoši nepieciešamajai funkcijai. “Suivez-le-guide” pārkāpj konvencijas biroja mēbeļu jomā. Tā ir atbilde uz pieprasījumu pēc citiem darba un saziņas veidiem.

Projekta nosaukums : Suivez le guide, Dizaineru vārds : Five Am, Klienta vārds : Five AM.

Suivez le guide Elastīgs Birojs

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.