Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Multivides Veikals

Our House

Multivides Veikals Koncepcija “Mūsu māja” no jauna rada iepirkšanās pieredzi, izmantojot novatorisku dizainu, progresīvas digitālās tehnoloģijas un Virdžīnijas burvju pieskārienu, lai izveidotu mazumtirdzniecības vidi kā nevienu citu. Pēc pieejas klientus no HD digitālajām durvīm sagaida Ričards Brensons, Mo Farahs, Usains Bolts vai pat T-Rex. Šī teātra un personības izjūta klientiem dod iespēju izpētīt jaunāko Virgin Media izklaides un komunikāciju pakalpojumu pasauli.

Projekta nosaukums : Our House, Dizaineru vārds : Allen International, Klienta vārds : allen international.

Our House Multivides Veikals

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.