Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Multivides Veikals

Our House

Multivides Veikals Koncepcija “Mūsu māja” no jauna rada iepirkšanās pieredzi, izmantojot novatorisku dizainu, progresīvas digitālās tehnoloģijas un Virdžīnijas burvju pieskārienu, lai izveidotu mazumtirdzniecības vidi kā nevienu citu. Pēc pieejas klientus no HD digitālajām durvīm sagaida Ričards Brensons, Mo Farahs, Usains Bolts vai pat T-Rex. Šī teātra un personības izjūta klientiem dod iespēju izpētīt jaunāko Virgin Media izklaides un komunikāciju pakalpojumu pasauli.

Projekta nosaukums : Our House, Dizaineru vārds : Allen International, Klienta vārds : allen international.

Our House Multivides Veikals

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.