Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarota

Scar is No More a Scar

Kaklarota Dizainā aiz tā ir dramatiski sāpīgs stāsts. To iedvesmoja mana neaizmirstamā mulsinošā rēta uz mana ķermeņa, kuru man sadedzināja spēcīga uguņošana, kad man bija 12 gadi. Mēģinot to pārklāt ar tetovējumu, tetovētājs mani brīdināja, ka sliktāk būtu aizsegt skandālu. Ikvienam ir sava rēta, visiem ir savs neaizmirstams sāpīgais stāsts vai vēsture, labākais dziedināšanas risinājums ir iemācīties ar to saskarties un stingri to pārvarēt, nevis aizsegt vai mēģināt no tā aizbēgt. Tāpēc es ceru, ka cilvēki, kuri valkā manas rotas, var justies stiprāki un pozitīvāki.

Projekta nosaukums : Scar is No More a Scar , Dizaineru vārds : Isabella Liu, Klienta vārds : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Kaklarota

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.