Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarota

Scar is No More a Scar

Kaklarota Dizainā aiz tā ir dramatiski sāpīgs stāsts. To iedvesmoja mana neaizmirstamā mulsinošā rēta uz mana ķermeņa, kuru man sadedzināja spēcīga uguņošana, kad man bija 12 gadi. Mēģinot to pārklāt ar tetovējumu, tetovētājs mani brīdināja, ka sliktāk būtu aizsegt skandālu. Ikvienam ir sava rēta, visiem ir savs neaizmirstams sāpīgais stāsts vai vēsture, labākais dziedināšanas risinājums ir iemācīties ar to saskarties un stingri to pārvarēt, nevis aizsegt vai mēģināt no tā aizbēgt. Tāpēc es ceru, ka cilvēki, kuri valkā manas rotas, var justies stiprāki un pozitīvāki.

Projekta nosaukums : Scar is No More a Scar , Dizaineru vārds : Isabella Liu, Klienta vārds : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Kaklarota

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.