Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Capsule Lamp

Lampa Sākotnēji lampa tika izstrādāta bērnu apģērbu zīmolam. Iedvesma nāk no rotaļlietu kapsulām, kuras bērni iegūst no tirdzniecības automātiem, kas parasti atrodas veikalu tirdzniecības vietās. Uzlūkojot lampu, var redzēt krāsainu rotaļlietu ar kapsulām, kas satur katru vēlēšanos un prieku, kas modina jauneklīgo dvēseli. Kapsulu skaitu var pielāgot un saturu nomainīt, kā jums patīk. Sākot no ikdienas niekiem līdz īpašiem rotājumiem, katrs kapsulās ieliktais priekšmets kļūst par unikālu paša stāstījumu, tādējādi izkristalizējot tavu dzīvi un prāta stāvokli noteiktā laikā.

Projekta nosaukums : Capsule Lamp, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : .

Capsule Lamp Lampa

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.