Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Komplekts

Riposo

Kafijas Komplekts Šī pakalpojuma dizainu iedvesmoja divas 20. gadsimta sākuma skolas - vācu Bauhaus un krievu avangards. Stingra taisna ģeometrija un pārdomāta funkcionalitāte pilnībā atbilst to laiku manifestu garam: “kas ir ērti, tas ir skaisti”. Vienlaikus sekojot mūsdienu tendencēm, dizaineris šajā projektā apvieno divus kontrastējošus materiālus. Klasisko baltā piena porcelānu papildina spilgti vāki, kas izgatavoti no korķa. Dizaina funkcionalitāti atbalsta vienkārši, ērti rokturi un veidlapas vispārēja lietojamība.

Projekta nosaukums : Riposo, Dizaineru vārds : Mikhail Chistiakov, Klienta vārds : Altavolo.

Riposo Kafijas Komplekts

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.