Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Konfekšu Iepakojums

Tongue-Bongue

Konfekšu Iepakojums Vēlme bija izveidot iepakojumu kādam ēdienam. Izstrādājot iepakojumu, vissvarīgākais ir būt neparedzamam. Tā kā tirgū ir daudz stereotipisku risinājumu, jāmeklē kaut kas cits, ir jāatsakās no veidnēm. Un uzmanība tika pievērsta pašam ēšanas procesam, piemēram, ēdiena ņemšanai un ievietošanai mutē. Tas bija idejas fons. Cilvēki mēli izmanto visu veidu saldumu sūkšanai. Mēles formas konfektes rada sirreālu metaforu "mēle uz (cilvēka) mēles".

Projekta nosaukums : Tongue-Bongue, Dizaineru vārds : Victoria Ax, Klienta vārds : vi_ax.

Tongue-Bongue Konfekšu Iepakojums

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.