Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabu Izstāžu Zāle

Agape

Vannas Istabu Izstāžu Zāle Lai atšķirtos no parastās izstāžu telpas, mēs definējam šo telpu kā fonu, kas var uzsvērt preču skaistumu. Ar šo definīciju mēs vēlamies izveidot laika posmu, kurā prece var spontāni spīdēt pati. Mēs arī izveidojam laika asi, lai parādītu katru produktu, kas šajā telpā tika parādīts no atšķirīga laika.

Projekta nosaukums : Agape, Dizaineru vārds : Tiku+Design, Klienta vārds : Jia Enterprise.

Agape Vannas Istabu Izstāžu Zāle

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.