Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ķīniešu Restorāns

Pekin Kaku

Ķīniešu Restorāns Pekin-kaku restorāna jaunā renovācija piedāvā stilistisku interpretāciju par to, kas varētu būt Pekinas stila restorāns, noraidot tradicionālo bagātīgi rotāto dizainu par labu vienkāršākai arhitektonikai. Uz griestiem attēlots sarkanais aurors, kas izveidots, izmantojot 80 metrus garus stīgu aizkarus, bet sienas apstrādātas ar tradicionālajiem tumšajiem Šanhajas ķieģeļiem. Kultūras elementi no tūkstošgadu Ķīnas mantojuma, ieskaitot terakotas karotājus, sarkanos zaķus un ķīniešu keramiku, tika izcelti minimālistiskā izstādē, nodrošinot kontrastējošu pieeju dekoratīvajiem elementiem.

Projekta nosaukums : Pekin Kaku, Dizaineru vārds : Tetsuya Matsumoto, Klienta vārds : PEKIN-KAKU Chinese Restaurant.

Pekin Kaku Ķīniešu Restorāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.