Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Collier

Eves Weapon

Collier Ievas ierocis ir izgatavots no 750 karātu rozes un baltā zelta. Tas satur 110 dimantus (20,2 ct) un sastāv no 62 segmentiem. Viņiem visiem ir divi pilnīgi atšķirīgi izskati: Sānos segmentiem ir ābola forma, augšējā skatā ir redzamas V formas līnijas. Katrs segments ir sadalīts uz sāniem, lai radītu atsperu slodzes efektu, kas notur dimantus - dimantus tur tikai spriedze. Tas labvēlīgi uzsver spožumu, mirdzumu un palielina dimanta redzamo mirdzumu. Tas ļauj izveidot ārkārtīgi vieglu un skaidru dizainu, neskatoties uz kaklarotas izmēru.

Projekta nosaukums : Eves Weapon, Dizaineru vārds : Britta Schwalm, Klienta vārds : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collier

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.