Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Galds

Bean Series 2

Daudzfunkcionāls Galds Šo galdu izstrādājuši Bean Buro principa dizaineri Kenny Kinugasa-Tsui un Lorene Faure. Projektu iedvesmoja raibās franču līkņu formas un puzles finierzāģi, un tas kalpo kā centrālais gabals biroja konferenču zālē. Kopējā forma ir pilna ar dūrēm, kas ir dramatiska atkāpe no tradicionālā formālā korporatīvā konferenču galda. Trīs tabulas daļas var pārkonfigurēt dažādās formās, lai mainītu sēdvietu izvietojumu; pastāvīgais pārmaiņu stāvoklis radošajam birojam rada rotaļīgu atmosfēru.

Projekta nosaukums : Bean Series 2, Dizaineru vārds : Bean Buro, Klienta vārds : Cheil .

Bean Series 2 Daudzfunkcionāls Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.