Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Epinefrīna Injicētājs

EpiShell

Epinefrīna Injicētājs EpiShell ir vairāk nekā medicīniska ierīce pārvadātāju ikdienas dzīvē, bet draudzīgs dzīves palīgs. Tas ir uz lietotāju orientēts risinājums Epinefrīna inžektora nēsātājiem ar nolūku mazināt lietotāju bailes no inžektora lietošanas, atgādināt pacientiem par tā nēsāšanu ikdienā un intuitīvāk veikt injekciju ārkārtas situācijā. Tam ir integrēts mobilā telefona lādētājs, Bluetooth savienojums, balss norādes un maināms ārējais apvalks. Izmantojot viedtālruņa lietotni, lietotāji var viegli pārvaldīt tā funkcijas, piemēram, IFU, Bluetooth savienojumu, avārijas kontaktu un Refill / Exp.

Projekta nosaukums : EpiShell, Dizaineru vārds : Hong Ying Guo, Klienta vārds : .

EpiShell Epinefrīna Injicētājs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.