Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jaukta Tipa Ēka

The Mall

Jaukta Tipa Ēka Tirdzniecības centrs atrodas tuksnesī. Projektēšanas idejas pamatā ir ēkas programmas izšķīšana, lai no tās izveidotu kultūras un komerciālo rajonu, kas ietekmēs apkārtni. Pilsētas telpas, kas integrētas kompleksā, ietvers daudzas aktivitātes un bagātinās kultūras mijiedarbību apgabalā. Tā vietā, lai rīkotos kā nodalīta slēgta ēka, tā atbalstīs ielas dzīvi visā apkārtnē. Kompleksa izkārtojums, ēku orientācija un fasādes detaļas ir izstrādātas, lai atbalstītu visefektīvāko dabisko avotu izmantošanu.

Projekta nosaukums : The Mall, Dizaineru vārds : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Klienta vārds : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Jaukta Tipa Ēka

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.