Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Klēpjdatora Korpuss

Olga

Klēpjdatora Korpuss Klēpjdatora korpuss ar speciālu siksnu un speciāli piestipriniet citu lietu sistēmu. Materiālam es paņēmu pārstrādātu ādu. Ir vairākas krāsas, no kurām katrs var izvēlēties pats. Mans mērķis bija izveidot vienkāršu, interesantu klēpjdatoru lietu, kurā ir viegli kopjama sistēma un kurā var piestiprināt vēl vienu lietu, ja līdzi jāņem pārbaudāms Mac book pro un Ipad vai mini Ipad. Pie lietas jūs varat nēsāt lietussargu vai avīzi. Viegli maināms korpuss katras dienas pieprasījumam.

Projekta nosaukums : Olga, Dizaineru vārds : Ari Korolainen, Klienta vārds : Private Case.

Olga Klēpjdatora Korpuss

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.