Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Kabīne

Onn Exhibition

Izstāžu Kabīne Onn ir augstas kvalitātes izstrādājumu izstrādājumu sajaukšanas tradīcijas ar mūsdienīgu dizainu, izmantojot kultūras vērtību meistarus. Onnas materiāli, krāsas un izstrādājumi ir dabas iedvesmoti, kas izgaismo tradicionālos varoņus ar mirdzuma garšu. Izstādes kabīne tika veidota, lai atkārtotu dabas ainu, izmantojot materiālus, kas tiek komplimentēti kopā ar izstrādājumiem, lai pats kļūtu par saskaņotu mākslas darbu.

Projekta nosaukums : Onn Exhibition, Dizaineru vārds : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Klienta vārds : Onn.

Onn Exhibition Izstāžu Kabīne

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.