Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Prism

Kafijas Galdiņš Prizma ir galds, kas stāsta. Neatkarīgi no tā, kādā leņķī jūs skatāties uz šo tabulu no tā, jums parādīsies kaut kas jauns. Tāpat kā prizma, kas rada refrakcijas gaismu - šis galds ņem krāsu līnijas, izdaloties no vienas joslas un pārveidojot tās visā rāmī. Austojot un sagriežot tās lineāro ģeometriju, šī tabula pārveidojas no punkta uz punktu. Krāsu sajaukšanas labirints rada virsmas, kas saplūst, veidojot veselumu. Prizmai ir minimālisms pēc formas un funkcijas, tomēr apvienojumā ar sarežģītu ģeometriju tajā tiek atklāts kaut kas negaidīts un, cerams, nedaudz nesaprotams.

Projekta nosaukums : Prism, Dizaineru vārds : Maurie Novak, Klienta vārds : MN Design.

Prism Kafijas Galdiņš

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.