Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

SEREL Purity

Izlietne Serel Purity izlietne ieņem savu vietu vannas istabās ar savu unikālo un pārsteidzošo bļodas formu. Neredzamā vispārējā pieeja notekūdeņu cauruma projektēšanā. Šī pieeja ietekmē dizainu tik svarīgi un liek izstrādāt sīkas detaļas. Ar šo pieeju Serel Purity izlietne šķiet tīra, gluda, eleganta un pilnībā atbilst vispārējai dizaina integritātei. SEREL Tīrības izlietne, kurā dominē mīkstas formas, aicina lietotāju iesaistīties futūrismā.

Projekta nosaukums : SEREL Purity, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Izlietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.