Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

SEREL Purity

Izlietne Serel Purity izlietne ieņem savu vietu vannas istabās ar savu unikālo un pārsteidzošo bļodas formu. Neredzamā vispārējā pieeja notekūdeņu cauruma projektēšanā. Šī pieeja ietekmē dizainu tik svarīgi un liek izstrādāt sīkas detaļas. Ar šo pieeju Serel Purity izlietne šķiet tīra, gluda, eleganta un pilnībā atbilst vispārējai dizaina integritātei. SEREL Tīrības izlietne, kurā dominē mīkstas formas, aicina lietotāju iesaistīties futūrismā.

Projekta nosaukums : SEREL Purity, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Izlietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.