Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

SEREL Purity

Izlietne Serel Purity izlietne ieņem savu vietu vannas istabās ar savu unikālo un pārsteidzošo bļodas formu. Neredzamā vispārējā pieeja notekūdeņu cauruma projektēšanā. Šī pieeja ietekmē dizainu tik svarīgi un liek izstrādāt sīkas detaļas. Ar šo pieeju Serel Purity izlietne šķiet tīra, gluda, eleganta un pilnībā atbilst vispārējai dizaina integritātei. SEREL Tīrības izlietne, kurā dominē mīkstas formas, aicina lietotāju iesaistīties futūrismā.

Projekta nosaukums : SEREL Purity, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Izlietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.