Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ventilējamas Šarnīra Durvis

JPDoor

Ventilējamas Šarnīra Durvis JPDoor ir lietotājam draudzīgas šarnīra durvis, kas saplūst ar jalousie logu sistēmu, kas palīdz radīt ventilācijas plūsmu un vienlaikus ietaupīt vietu. Dizains ir saistīts tikai ar izaicinājumu pieņemšanu un to risināšanu, izmantojot individuālu izpēti, paņēmienus un ticiet. Nav pareizu vai nepareizu dizainu, tas tiešām ir ļoti subjektīvs. Tomēr lieliski dizaini atbilst galalietotāju vajadzībām un prasībām vai arī tiem ir liela ietekme uz sabiedrību. Pasaule ir pilna ar atšķirīgu dizaina pieeju katrā stūrī, tāpēc nepametiet izpēti, “paliec izsalkuši, paliec muļķīgi - Stīvs Ībs”.

Projekta nosaukums : JPDoor, Dizaineru vārds : Jerome Thia, Klienta vārds : Exuidea Design.

JPDoor Ventilējamas Šarnīra Durvis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.