Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

Spiral

Izlietne Saldūdens ir viens no visvērtīgākajiem dabas resursiem; mēs esam dzirdējuši stāstus un leģendas, ka čūskas sargā vērtīgās un vērtīgās bagātības. Tāpēc, lai to pasargātu, mēs esam iedvesmojušies no čūskas, kas ietīta ap konisko ūdens baseinu. Vēl viena iezīme ir tā, ka, izmantojot rokas, lai atvērtu ūdens krānu, sabiedriskās vietās visiem var nepatikt. Šajā dizainā pedālis tiek izmantots, lai atvērtu un aizvērtu krānu, nospiežot kājas pedāli.

Projekta nosaukums : Spiral, Dizaineru vārds : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Klienta vārds : AQ QALA BINALAR.

Spiral Izlietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.