Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Iespējas

Winter under the roof

Atpūtas Iespējas Astanā nav slēpošanas aktivitātes kalnos. Kalnu aktivitātēm un sagatavošanās sacensībām kalnu slēpošanā tika izgudrots objekts ar nosaukumu iekštelpu slēpošanas centrs. Tas nodrošina trīs veidu takas dažādām īpašumtiesībām uz slēpošanu. Paredzēti skatītāji sporta pasākumu skatīšanai. Viesnīca paredzēta ārvalstu sportistiem un apmeklētāju centram. Uz fasādes atspoguļo ideju par sniega klātu kalnu aizas ledu. Atbalsta centra uzstādītie atgādina lāstekas. Šāda centra ideja bija veicināt Kazahstānas slēpošanu.

Projekta nosaukums : Winter under the roof, Dizaineru vārds : Ozimuk Tatyana, Klienta vārds : The diploma project.

Winter under the roof Atpūtas Iespējas

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.