Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jaucējkrāns

miscea LIGHT

Jaucējkrāns Miscea LIGHT sensoru aktivizētajiem jaucējkrāniem ir integrēts ziepju dozētājs, kas konstruēts tieši jaucējkrānā ērtībai un maksimālai roku higiēnas priekšrocībai. Izmantojot ātru un uzticamu sensoru tehnoloģiju, tas izskalo ziepes un ūdeni higiēniskai un ergonomiskai roku mazgāšanas pieredzei. Iebūvētais ziepju dozētājs tiek aktivizēts, kad lietotāja roka pārsniedz ziepju sektoru. Pēc tam ziepes tiek izsniegtas tikai tad, kad lietotāja roka ir novietota zem jaucējkrāna ziepju izejas. Ūdeni var saņemt intuitīvi, turot rokas zem ūdens izvada.

Projekta nosaukums : miscea LIGHT, Dizaineru vārds : Rob Langendijk, Klienta vārds : miscea GmbH.

miscea LIGHT Jaucējkrāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.