Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pielāgojamas Rotas

Gravity

Pielāgojamas Rotas Lai gan 21. gadsimtā mūsdienīgu tehnoloģiju, jaunu materiālu vai ārkārtīgi jaunu formu izmantošana bieži ir obligāta inovācijas, Gravity pierāda pretējo. Gravitācija ir pielāgojamu rotaslietu kolekcija, kurā tiek izmantota tikai vītne, ļoti veca tehnika un gravitācija, neizsmeļams resurss. Kolekcija sastāv no ļoti daudziem sudraba vai zelta elementiem ar dažādu dizainu. Katru no tiem var saistīt ar pērļu vai akmeņu šķipsnām un kuloniem. Kolekcija ir tik dārgakmeņu bezgalība.

Projekta nosaukums : Gravity, Dizaineru vārds : Anne Dumont, Klienta vārds : Anne Dumont.

Gravity Pielāgojamas Rotas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.