Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendārs Šis ir galda kalendārs, kas izgatavots ar izgrieztu dizainu ar sezonāliem motīviem ar izsmalcinātu iespiedumu. Dizains izceļ, kad tiek parādīts, lai sezonas labākie attēli būtu redzami 30 grādu leņķī. Šī jaunā forma pauž NTT COMWARE jauno nojausmu jaunu ideju ģenerēšanai. Tiek pārdomāta kalendāra funkcionalitāte ar plašu rakstīšanas vietu un regulētām līnijām. Tas ir piemērots ātrai apskatei un ērti lietojams, aizraujot ar oriģinalitāti, kas to atšķir no citiem kalendāriem.

Projekta nosaukums : NTT COMWARE “Season Display”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalendārs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.