Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendārs Portāla vietnes reklāmas kalendārs goo (http://www.goo.ne.jp) ir funkcionāls kalendārs, kurā katra mēneša lapa tiek pārveidota kabatā, kas ļauj jums saglabāt un pārvaldīt savas vizītkartes, piezīmes un kvītis. . Tēma ir Sarkanā stīga, lai parādītu saikni starp goo un tā lietotājiem. Abas kabatas galus patiesībā tur sarkanās šuves, kas kļūst par dizaina galveno elementu. Kalendārs patīkami izteiksmīgā formā, tas ir tieši piemērots 2014. gadam.

Projekta nosaukums : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Kalendārs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.