Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Pillow Stool

Krēsls Tas ir vienkāršs, taču tam piemīt daudzas īpašības. Tērauda stieņi uz pirmā slāņa un sēdošās daļas otrais slānis iet dažādos virzienos, tāpēc tie šķērso viens otru, izveidojot maģisku vizualizāciju. Sānu struktūras izliekuma skaitītājs nodrošina apaļas malas un virsmas, lai lietotāji varētu ērti sēdēt uz tās. Starp pirmo un otro sēdošās kārtas slāni stieņi veido tukšu vietu žurnālu vai avīžu glabāšanai. Izkārnījumi lietotājiem ne tikai dod aicinošu žestu, bet arī piedāvā viņiem noderīgas funkcijas.

Projekta nosaukums : Pillow Stool, Dizaineru vārds : Hong Ying Guo, Klienta vārds : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.