Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Garšvielu Trauks

Ajorí

Garšvielu Trauks Ajorí ir radošs risinājums dažādu garšvielu, garšvielu un garšvielu organizēšanai un glabāšanai, lai apmierinātu un piemērotu katras valsts dažādās kulinārijas tradīcijas. Tās elegantais organiskais dizains padara to par skulpturālu gabalu, kā rezultātā tas ir lielisks ornaments, ko atspoguļot kā sarunu sākēju ap galdu. Iepakojuma dizainu iedvesmojusi ķiploku āda, tā kļūstot par vienreizēju ekoloģiskā iepakojuma ierosinājumu. Ajorí ir videi draudzīgs planētas dizains, kuru iedvesmojusi daba un kas pilnībā izgatavots no dabīgiem materiāliem.

Projekta nosaukums : Ajorí, Dizaineru vārds : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Klienta vārds : photoAlquimia .

Ajorí Garšvielu Trauks

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.