Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

5x5

Krēsls Krēsls 5x5 ir tipisks dizaina projekts, kurā ierobežojums tiek atzīts par izaicinājumu. Krēsla sēdeklis un atzveltne ir izgatavoti no ksilīta, kuru ir ļoti grūti veidot. Ksilīts ir izejviela, ko var atrast 300 metrus zem zemes virsmas un ko apvieno ar oglēm. Pašlaik lielākā daļa izejvielu tiek izmesta. No vides viedokļa šis materiāls rada atkritumus uz zemes virsmas. Tāpēc ideja par krēsla dizainu šķita ļoti provokatīva un izaicinoša.

Projekta nosaukums : 5x5, Dizaineru vārds : Barbara Princic, Klienta vārds : Sijaj Hrastnik.

5x5 Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.