Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Organiskas Mēbeles Un Skulptūra

pattern of tree

Organiskas Mēbeles Un Skulptūra Piedāvājums sadalīšanai, kurā skujkoku daļas tiek izmantotas neefektīvi; tas ir, stumbra augšējās puses slaidā daļa un sakņu neregulārās formas daļa. Es pievērsu uzmanību bioloģiskajiem gada gredzeniem. Starpsienas organiskie raksti, kas pārklājas, neorganiskā telpā radīja ērtu ritmu. Produktiem, kas dzimuši no šī materiāla cikla, organiskais telpiskais virziens patērētājam kļūst par iespēju. Turklāt katra produkta unikalitāte piešķir tiem daudz augstāku vērtību.

Projekta nosaukums : pattern of tree, Dizaineru vārds : Hiroyuki Morita, Klienta vārds : studio Rope.

pattern of tree Organiskas Mēbeles Un Skulptūra

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.