Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krāna Izlietnes Maisītājs

Smooth

Krāna Izlietnes Maisītājs Gludā jaucējkrāna izlietnes maisītāja dizains ir iedvesmots tīrākajā cilindra formā, padarot caurules dabisku rezultātu no tā, kur tā plūst, līdz tā nonāk pie lietotāja. Mēs domājām dekonstruēt parastās sarežģītās formas, kādas ir šāda veida izstrādājumiem, iegūstot gludu cilindrisku un diezgan minimālistisku formu. Līniju radītais gluds izskats kļūst diezgan pārsteidzoši, kad šis objekts sāk darboties kā lietotāja interfeiss, jo šis ir modelis, kas apvieno dinamisku dizainu ar perfektu baseina maisītāja funkcionalitāti.

Projekta nosaukums : Smooth, Dizaineru vārds : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Klienta vārds : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Krāna Izlietnes Maisītājs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.