Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
E-Korporācijas Vietne

Noritake

E-Korporācijas Vietne Izgatavots pirms gada, tas bija vadošais plakanā dizaina projekts, kad plakanajam dizainam nebija tendence. Šim dizainam ir izstrādājumu un visu vietņu režģu sistēmu formēšana. Unikālo zīmolu izveidoju arī kājenē ar smalku, bet detalizētu tipogrāfiju. Šīs vietnes koncepcija bija izveidot vienkāršu, elegantu dizainu, kam bija jēga, izmantojot atbilstošus atstarpes un plakanus dizaina elementus.

Projekta nosaukums : Noritake, Dizaineru vārds : Jade(Jung Kil) Choi, Klienta vārds : Noritake.

Noritake E-Korporācijas Vietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.