Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Robotizēts Transportlīdzeklis

Servvan

Robotizēts Transportlīdzeklis Tas ir uz resursiem balstītas ekonomikas pakalpojumu transportlīdzekļa projekts, kas veido tīklu ar citiem transporta līdzekļiem. Vienota sistēma ļauj savstarpēji sazināties, kas palielina pasažieru pārvadāšanas efektivitāti, kā arī palielina efektivitāti, pateicoties kustībai ceļa vilcienā (samazinot FX koeficientu, attālumu starp transporta līdzekļiem). Automašīnai ir bez vadības. Transportlīdzeklis ir simetrisks: lēti ražot. Tam ir četri grozāmie motora riteņi un kustības atpakaļgaitas iespēja: manevrs ar lieliem izmēriem. Iekāpšana vis-a-vis uzlabo pasažieru saziņu.

Projekta nosaukums : Servvan, Dizaineru vārds : Dmitry Pogorelov, Klienta vārds : Techman.

Servvan Robotizēts Transportlīdzeklis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.