Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mētelis, Ko Var Pārveidot,

Eco Furs

Mētelis, Ko Var Pārveidot, Mētelis, kas var būt 7 vienā, ir iedvesmots no aizņemtajām karjeras sievietēm, kuras izvēlas unikālu, ekoloģisku un funkcionālu ikdienas drēbju skapi. Tajā vecais, bet atkal modernais, ar rokām šūtais Skandināvijas Rya Rug tekstilizstrādājums tiek interpretēts mūsdienīgi, kā rezultātā tiek uzstādīti vilnas apģērbi, kas to darbības ziņā ir kā kažokādas. Atšķirība ir sīkumos un draudzīgumā pret dzīvniekiem un vidi. Gadu gaitā eko kažokādas ir pārbaudītas dažādos Eiropas ziemas klimatos, kas ir palīdzējis pilnveidot šī mēteļa un citu neseno gabalu īpašības.

Projekta nosaukums : Eco Furs, Dizaineru vārds : Heli Miikkulainen-Gilbert, Klienta vārds : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Mētelis, Ko Var Pārveidot,

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.