Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Frizūru Dizains Un Koncepcija

Hairchitecture

Frizūru Dizains Un Koncepcija HAIRCHITECTURE veidojas no asociācijas starp frizieri - Gijo un arhitektu grupu - FAHR 021.3. Eiropas kultūras galvaspilsētas 2012. gada Guimaraesā motivētie viņi piedāvā ideju apvienot divas radošās metodoloģijas - Arhitektūra un frizūra. Ar brutālisma arhitektūras tēmu rezultāts ir pārsteidzošs jauns frizūra, kas apzīmē pārveidošanās matus absolūtā kopībā ar arhitektūras struktūrām. Iesniegtie rezultāti ir drosmīgi un eksperimentāli, ar spēcīgu mūsdienu interpretāciju. Komandas darbam un prasmei bija izšķiroša nozīme, lai apgrieztu šķietami parastu mati.

Projekta nosaukums : Hairchitecture, Dizaineru vārds : FAHR 021.3, Klienta vārds : Redken Portugal.

Hairchitecture Frizūru Dizains Un Koncepcija

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.