Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zobu Krēsls Bērniem

ROI

Zobu Krēsls Bērniem IA dizains tika izveidots ar mērķi piesaistīt gala lietotāja uzmanību, lai viņš, ja iespējams, aizmirstu bailes un satraukumu, ko rada medicīniskā pārbaude. Šai zobārstniecības nodaļai nav atšķirīgu tehnoloģisko funkciju nekā tirgū esošajām, bet tās veidojošajiem elementiem ir jauns izskats, lai pozitīvi iesaistītu bērnu, lai viņš sāktu nodibināt attiecības ar zobārstu.

Projekta nosaukums : ROI, Dizaineru vārds : Roberta Emili, Klienta vārds : Roberta Emili.

ROI Zobu Krēsls Bērniem

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.