Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

Schon

Lampa Šīs unikālās lampas gaismas avoti ir novietoti vispārējās formas centrā, tāpēc tas apgaismo mīkstu un vienmērīgu gaismas avotu. Gaismas virsmas ir atdalāmas no galvenā korpusa, tāpēc vienkārša korpusa forma ar apakšējām detaļām, kā arī enerģijas taupīšana ar nelielu elektroenerģijas patēriņu piešķir tai papildu funkciju. Arī pieskarties korpuss gaismas ieslēgšanai vai izslēgšanai ir vēl viena šīs unikālās gaismas modernā īpašība. Izteiksme rada atšķirības apgaismojumā un ir izstrādāts luktura apgaismojums. Lielākā daļa gaismas izstaro no lampām, lai skatītājs neizmantotu tās priekšrocības. Skaisti dzīvot.

Projekta nosaukums : Schon, Dizaineru vārds : Mostafa Arvand, Klienta vārds : Deco Light Group Co..

Schon Lampa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.