Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Globālās Izstādes Stenda

The Wave

Globālās Izstādes Stenda Iedvesmojoties no japāņu principa par “aktīvo mieru”, dizains apvieno racionālos un emocionālos elementus vienā entītijā. No ārpuses arhitektūra izskatās minimālistiska un mierīga. Tomēr jūs joprojām varat sajust milzīgu spēku, kas izstaro no tā. Zem tā burvestības jūs ziņkārīgi slīd iekšā. Iekļūstot iekšā, jūs atrodaties pārsteidzošā vidē, kas pārpilna ar enerģiju un piepildīta ar lielām mediju sienām, kurās demonstrētas enerģiskas, abstraktas animācijas. Tādā veidā stends kļūst par neaizmirstamu pieredzi apmeklētājiem. Koncepcija atspoguļo asimetrisko līdzsvaru, ko atrodam dabā un Japānas estētikas centrā.

Projekta nosaukums : The Wave, Dizaineru vārds : Alia Ramadan, Klienta vārds : Toyota Motors Europe.

The Wave Globālās Izstādes Stenda

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.