Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzturēšanās

nature

Uzturēšanās Šīs mājas ir paredzētas pāriem.Atgriezties dabā. Cilvēki vēlas iziet vairāk ārā, būt ārpus telpām vai ļaut dabai kļūt par daļu no dzīves, ļaut dabai bagātināt mājas vārdu krājumu. Vienkārši ļaujiet dabai un brauciet pa to. Bagātīgi un daudzveidīgi elementi, kas parāda, kā atdalīšana var pastāvēt līdzās blīvai sarežģītībai, līdzīgi kā daudzkārtīgās ziedu šķautnes, kas galu galā sevi atcels, galīgajai atlasei pēc daudzām pārdomām.

Projekta nosaukums : nature, Dizaineru vārds : Yu-Wen Chiu (Vita), Klienta vārds : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Uzturēšanās

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.