Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Tv

XX250

Led Tv Vestel seriāls bez apmalēm, kas atrodas ļoti augstas klases plaša patēriņa elektronikas segmentā. Alumīnija slīpā mala tur displeju kā gandrīz neredzamu plānu rāmi. Glancēts plānais rāmis piešķir produktam ekskluzīvu tēlu pārsātinātajā tirgū. Displejs krasi atšķiras no parastajiem LED televizoriem ar holistiski glancēto ekrāna virsmu, kas ir iestrādāta plānā metāla rāmī. Spīdīgā alumīnija daļa zem ekrāna rada pievilcības punktu, vienlaikus atdalot televizoru no galda statīva.

Projekta nosaukums : XX250, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Tv

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.