Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Tv

XX250

Led Tv Vestel seriāls bez apmalēm, kas atrodas ļoti augstas klases plaša patēriņa elektronikas segmentā. Alumīnija slīpā mala tur displeju kā gandrīz neredzamu plānu rāmi. Glancēts plānais rāmis piešķir produktam ekskluzīvu tēlu pārsātinātajā tirgū. Displejs krasi atšķiras no parastajiem LED televizoriem ar holistiski glancēto ekrāna virsmu, kas ir iestrādāta plānā metāla rāmī. Spīdīgā alumīnija daļa zem ekrāna rada pievilcības punktu, vienlaikus atdalot televizoru no galda statīva.

Projekta nosaukums : XX250, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Tv

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.