Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Tv

XX250

Led Tv Vestel seriāls bez apmalēm, kas atrodas ļoti augstas klases plaša patēriņa elektronikas segmentā. Alumīnija slīpā mala tur displeju kā gandrīz neredzamu plānu rāmi. Glancēts plānais rāmis piešķir produktam ekskluzīvu tēlu pārsātinātajā tirgū. Displejs krasi atšķiras no parastajiem LED televizoriem ar holistiski glancēto ekrāna virsmu, kas ir iestrādāta plānā metāla rāmī. Spīdīgā alumīnija daļa zem ekrāna rada pievilcības punktu, vienlaikus atdalot televizoru no galda statīva.

Projekta nosaukums : XX250, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Tv

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.