Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pielāgojams Universālais Dators

BENT

Pielāgojams Universālais Dators Izstrādāts pēc masveida pielāgošanas principa, labāk apmierinot lietotāju vajadzības, ievērojot masveida produkcijas ierobežojumus. Galvenais izaicinājums šajā projektā bija izcelt dizainu, kas masveida ražošanas ierobežojumos apmierinātu četru lietotāju grupu atšķirīgās vajadzības. Trīs galvenie pielāgošanas vienumi ir definēti un izmantoti, lai atšķirtu produktu šīm lietotāju grupām: 1. ekrāna koplietošana2 ekrāna augstuma korekcija3.taustiņu un kalkulatoru kombinācija. Kā risinājums ir pievienots pielāgojams sekundārais ekrāna modulis, un

Projekta nosaukums : BENT, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

BENT Pielāgojams Universālais Dators

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.