Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rokassomu

Handbags 3D

Rokassomu Mariela Calvé zīmola gars var noteikt mūsdienīga, sievišķīga un kosmopolītiska, vienkārša, šika un dizaina piedāvājumu, īpašu uzmanību pievēršot apdarei un detaļām. Katrā no viņu rokassomu un aksesuāru kolekcijām ir izcelta organisko un arhitektūras formu kombinācija, kas papildināta ar smalkiem materiāliem un dzīvīgām krāsām, nodrošinot, ka šis nospiedums ir tik īpašs un neatkārtojams. To raksturo tāda jauna stila popularizēšana, kurā galvenie varoņi ir āda, audekls, neoprēns un citi rūpīgi atlasīti kvalitatīvi materiāli.

Projekta nosaukums : Handbags 3D, Dizaineru vārds : Mariela Calvé, Klienta vārds : Mariela Calvé.

Handbags 3D Rokassomu

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.