Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālā Māksla

Surface

Digitālā Māksla Gabala ēteriskais raksturs rada kaut ko taustāmu. Ideja radusies, izmantojot ūdeni kā elementu, lai izteiktu ideju par virsmu un virsmu. Dizainerei ir aizraušanās ar to, kā mūsu identitātē tiek parādīta loma un kāda loma šajā procesā ir apkārtējiem. Viņam mēs “uzklājamies”, kad kaut ko parādām no sevis.

Projekta nosaukums : Surface, Dizaineru vārds : Grégoire A. Meyer, Klienta vārds : .

Surface Digitālā Māksla

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.