Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendārs Kaleidoskopam līdzīgā veidā tas ir kalendārs ar pārklājošām izgriezumu grafikām, kas zīmētas ar daudzkrāsainiem rakstiem. Tā dizains ar krāsu modeļiem, kurus var modificēt un personalizēt, vienkārši mainot lapu secību, atspoguļo NTT COMWARE radošās jūtas. Tiek nodrošināta plaša rakstīšanas vieta, un valdošās līnijas ņem vērā funkcionalitāti, kas padara to par ideālu kā grafika kalendāru, kuru vēlaties izmantot savas personīgās telpas rotāšanai.

Projekta nosaukums : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendārs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.